Členové
"aneb parta ...."

Guildmaster 

Spyke - osoba na správném místě

Magician 90+

Kontakt: icq 416-572-108

Další postavy: warior Bornehold 100+, necromancer Acklam 40+

Pravá ruka GM

Sinaen Toren - nehraje :-D

Necromancer 50+

Další postavy: craft Saint Toren, 

mystik Sinaen

Rada starších:

Hefaistos (80+) - Thief. Zloděj. Zabiják. Levá ruka GM, ale už se nevešel tam, kde je pravá ruka, takže je pouze v radě. Dělá lock, ale je pomalejší než ten pod ním. Má rad probo! Shání prsten +5 spiritspeak, aby konečně mohl zapnout skript na boosty. Dalšími postavami jsou craftové, jejichž jména nestojí pro dnešek za zmínku. 

Ilii (80+) - skoro GM locking - Thief. Pan Rakev. Kde je tu ress? Říká, že to neumí a my to víme, ale my ho máme i za těchto okolností docela rádi, protože nám otevírá poklady. Jednoho dne prý chce dojít nejtěžší dung na Ereboru - ten den skončí s hraním. Problém tkví v tom, že my jej nikdy z toho důvodu daný dung nevezmeme. Další postavou je warior Yaga (40+)

Galveri (80+) - GM taming - Ranger. Pastič. Poddaný. Vlastně nemá dobré vlastnosti. Ten to už vůbec neumí, ale máme ho rádi skoro jako sebe. Nemá další postavy, až na crafta, neboť většinu času tráví vylepšováním svého obydlí a stěžováním si na rangera. Je vtipný, ale někdy nás, vy víte co. Pokud někdo bude chtít Galveriho naštvat, stačí mu vzít všechny jeho mustangy a odrecallovat. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt pí**".

TheSecond (100+) - Magician. Pan Standcast. Zelená je tráva. Jeho zálibou je házet zdi kamkoliv, i když se jde jen tamovat Llama. Je vcelku rozumný, protože má nejspíš dobrý materiál. Další postavy nedohledány. 

Nagash (80+) - Clerik. Priest. Alchymista. Zachránce výbav. Flegmatik a kliďas, který jediný z nás všech udrží všude nervy na uzdě a dokáže vybruslit skoro z každé situace. Jeho bandy jsou rychlejší než Bolt s křečí. Další postavou je Pyat Pree (necromancer). 

Trax (80+) - Warior. Už je zpět v radě starších, ale za neustálé kecy byl svržen nejvyšším i do rady mladších. Noob (mage 0+, ranger 0+ a craft bez skillu). Spoluhráč na dvě věci, pokud by někdo chtěl, prodáme jej za hlavu jednorožce. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt vocas".

Chaotic (70+) - Magician, není špatný pvper, ale raději expí noob postavy, tedy necháme ho u jeho oblíbeného. Druhou hlavní postavou je Mystik, který rovněž není nejhorší. Spravuje nám šamana na boosty, společně s Nagashem. Rád afkuje. 

Hoffmanka (80+) - Mystik. Pan buger. Hypnotizéér, skoro pozéér. Nováček, ale vcelku šikula. 

Rada mladších:

Claudia Amagiri (40+) - Clerik.  Zatím velká neznámá, však jednou jsme ho v akci viděli a nebylo to vůbec špatné. Nefarmaří, ani nebojuje nožem. 

Ondskan, Moghul Khan - Thief/warior - Rýpe do čehokoliv, kohokoliv, jen mu to jedno. Tvrdá palice. Již právoplatný člen. 

Mysicka - :-D :-D :-D :-D náš nejlepší hráč

Harry - Kamila - Necromacer (100+) - staronový člen, samotář

Chococo - Warior - 50+ - staronový člen, spíše pvper, ale hodný kluk

Miya - Thief - Miyoko is back in the game. 

Kotelník - Warior - Také u nás má rangera Rugu. S Miyou ruku v ruce, sehraná dvojka. 

Rarach - Warior - Bratr gondorského Strážce, avšak rozhodl se zradit, proto jsme ho vřele uvítali.

Numerouno - Mage - Tráva sem, tráva tam. Všude kam se podívám.