Členové
"aneb parta ...."

Guildmaster 

Spyke - osoba na správném místě

Magician 100+

Kontakt: icq 416-572-108

Další postavy: warior Bornehold 150+, necromancer Acklam 40+

Pravá ruka GM

Sinaen Toren - v lágru a neaktivní

Necromancer 70+

Další postavy: craft Saint Toren, 

mystik Sinaen

Jeden prsten vládne všem,

jeden jim všem káže,

jeden všechny přivede, 

do temnoty sváže. 

Rada starších:

Hefaistos (80+) - Thief. Zloděj. Zabiják. Levá ruka GM, ale už se nevešel tam, kde je pravá ruka, takže je pouze v radě. Dělá lock, ale je pomalejší než ten pod ním. Má rad probo! Shání prsten +5 spiritspeak, aby konečně mohl zapnout skript na boosty. Dalšími postavami jsou craftové, jejichž jména nestojí pro dnešek za zmínku.

Nagash (100+) - Clerik. Priest. Alchymista. Zachránce výbav. Flegmatik a kliďas, který jediný z nás všech udrží všude nervy na uzdě a dokáže vybruslit skoro z každé situace. Jeho bandy jsou rychlejší než Bolt s křečí. Další postavou je Pyat Pree (necromancer 100+) a malý level warior Vitriol.  

Niuwirth (100+) - Ranger. Agresor. 20 postav nalognutých každý den. Král kartografie. Miluje slovo č**ák a slovní spojení - to jsem se málem pos**l. No jo omg lol lama. Další postavy: dva crafti, thief Chucky, necromancer Theodora a warior Wiliam. 

Mocní Vitriol a Wiliam se jednoho dne vydali na cestu po umbarské poušti, šlo jim to náramně, dokud je nezabil jeden nejmenovaný gondorský obíhač. Jednou se pomstí. Vzorem těchto dvou malých skřetů je bezpochyby Old Rich z Hordy, beze srandy. 

Hoffmanka (100+) - Mystik. Pan buger. Hypnotizéér, skoro pozéér. Taktéž fetuje. Vcelku šikula, už se hypne do čehokoliv. Další postava je warior rakvič Tessa 50+.

Felicity (90+) - Thief - Fotbalista, student. Bratr gondorského Strážce, avšak rozhodl se zradit, proto jsme ho vřele uvítali. Další postavou warior Rarach 50+.

Rumpy (0+) - Mage - noob navždy 

Přijde den kdy bratři spočinou na jedné straně, ten den se blíží rychle. 

Ilii (80+) - skoro GM locking - Thief. Pan Rakev. Kde je tu ress? Říká, že to neumí a my to víme, ale my ho máme i za těchto okolností docela rádi, protože nám otevírá poklady. Jednoho dne prý chce dojít nejtěžší dung na Ereboru - ten den skončí s hraním. Problém tkví v tom, že my jej nikdy z toho důvodu daný dung nevezmeme. Další postavou je warior Yaga (40+), mystic Nana (30+)

Galveri (80+) - GM taming - Ranger. Pastič. Poddaný. Vlastně nemá dobré vlastnosti. Ten to už vůbec neumí, ale máme ho rádi skoro jako sebe. Nemá další postavy, až na crafta, neboť většinu času tráví vylepšováním svého obydlí a stěžováním si na rangera. Je vtipný, ale někdy nás, vy víte co. Pokud někdo bude chtít Galveriho naštvat, stačí mu vzít všechny jeho mustangy a odrecallovat. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt pí**".

TheSecond (100+) - Magician. Pan Standcast. Zelená je tráva. Jeho zálibou je házet zdi kamkoliv, i když se jde jen tamovat Llama. Je vcelku rozumný, protože má nejspíš dobrý materiál. Další postavy nedohledány. 

Tři výše zmínění raději hrají Albion, místo toho aby hráli s námi. Ale na pivečko zajdou ještě rádi, za což si zaslouží pochvalu. Neustále věříme, že to jednou zase zapnou.

Shifty (90+) - Magič. Věrný muž. Závislý na drogách. Američan. Další postavou je Merrik (válečný clerik 60+). Mimo guildu má wariora Old Riche, který umí rap. 

Isilien (60+) - Clerik. Druhý nejlepší v naší guildě. Jen ty jeho skripty občas nefungují. :-D

Khaine (40+) - Clerik. Třetí nejlepší v naší guildě. Pivo umí pít velmi dobře. 

Trax (80+) - Warior. Už je zpět v radě starších, ale za neustálé kecy byl svržen nejvyšším i do rady mladších. Noob (mage 0+, ranger 0+ a craft bez skillu). Spoluhráč na dvě věci, pokud by někdo chtěl, prodáme jej za hlavu jednorožce. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt vocas".

Chococo (50+) - Warior  - staronový člen, spíše pvper, ale hodný kluk.

Rada mladších:

Kotelník (100+) - Warior - Také u nás má rangera Rugu. S Miyou ruku v ruce, sehraná dvojka. 

Členové ve výslužbě:

Ithuriel, Avril, Grubyk, Miya, Myšička, Kamila, Ondskan, Viking, Chaotic, Numerouno, Claudia Amagiri, Misuge, Guru