Členové
List a tráva, strom a květ, nehleď zpět! Nehleď zpět! Kopec, rybník pod nebem, dále jdem! Dále jdem!

GONDORSKÁ PARTA, ANEB NA ZAČÁTKU NOVÉ CESTY 

Spyke, Bornehold - Guildmaster

Pyat Pree - Poradce

Chalmers, Goodlike - Poradce

Hofmanka, Tessa - Rakeťák

Henry de Thierry - Patriot

Kalim - Mr. Střelec

MORDOREM SE NARODÍŠ - GONDOREM SE STANEŠ - NEZAPOMENEME

Guildmaster 

Spyke - osoba na správném místě

Magician 100+

Kontakt: icq 416-572-108

Další postavy: warior Bornehold 200+

Pravá ruka GM

Sinaen Toren -  neaktivní

Necromancer 70+

Další postavy: craft Saint Toren, 

mystik Sinaen

Jeden prsten vládne všem,

jeden jim všem káže,

jeden všechny přivede, 

do temnoty sváže. 

Rada starších:

Hefaistos (115+) - Thief. Zloděj. Zabiják. Levá ruka GM, ale už se nevešel tam, kde je pravá ruka, takže je pouze v radě. Dělá lock, ale je pomalejší než ten pod ním. Má rad probo! Shání prsten +5 spiritspeak, aby konečně mohl zapnout skript na boosty. Dalšími postavami jsou craftové, jejichž jména nestojí pro dnešek za zmínku.

Nagash (120+) - Clerik. Priest. Alchymista. Zachránce výbav. Flegmatik a kliďas, který jediný z nás všech udrží všude nervy na uzdě a dokáže vybruslit skoro z každé situace. Jeho bandy jsou rychlejší než Bolt s křečí. Další postavou je Pyat Pree (necromancer 130+) a malý level warior Vitriol.  Shaman Wickeďák 7+. Přechod do Gondoru, oplakáváme. Zmrdík. 

Niuwirth (130+) - Ranger. Agresor. 20 postav nalognutých každý den. Král kartografie. Miluje slovo č**ák a slovní spojení - to jsem se málem pos**l. No jo omg lol lama. Další postavy: dva crafti, thief Chucky 100+, necromancer Theodora a warior Wiliam. Přechod do Gondoru, oplakáváme. Zmrdík. 

Mocní Vitriol a Wiliam se jednoho dne vydali na cestu po umbarské poušti, šlo jim to náramně, dokud je nezabil jeden nejmenovaný gondorský obíhač. Jednou se pomstí. Vzorem těchto dvou malých skřetů je bezpochyby Old Rich z Hordy, beze srandy. 

Hoffmanka (120+) - Mystik. Pan buger. Hypnotizéér, skoro pozéér. Taktéž fetuje. Vcelku šikula, už se hypne do čehokoliv. Další postava je warior rakvič Tessa 60+. Hraje nyní World of warcraft. 

Felicity (100+) - Thief - Fotbalista, student. Miláček. Bratr gondorského Strážce, avšak rozhodl se zradit, proto jsme ho vřele uvítali. Další postavou warior Rarach 50+. Neaktivní. 

Rumpy (0+) - Mage - noob navždy. Nic víc nelze napsat. Již zase Gondořan. 

Přijde den kdy bratři spočinou na jedné straně, ten den se blíží rychle. 

Ilii (100+) - GM locking - Thief. Pan Rakev. Kde je tu ress? Říká, že to neumí a my to víme, ale my ho máme i za těchto okolností docela rádi, protože nám otevírá poklady. Jednoho dne prý chce dojít nejtěžší dung na Ereboru - ten den skončí s hraním. Problém tkví v tom, že my jej nikdy z toho důvodu daný dung nevezmeme. Další postavou je warior Yaga (40+), mystic Nana (30+). Neaktivní. 

Galveri (90+) - GM taming - Ranger. Pastič. Poddaný. Vlastně nemá dobré vlastnosti. Ten to už vůbec neumí, ale máme ho rádi skoro jako sebe. Nemá další postavy, až na crafta, neboť většinu času tráví vylepšováním svého obydlí a stěžováním si na rangera. Je vtipný, ale někdy nás, vy víte co. Pokud někdo bude chtít Galveriho naštvat, stačí mu vzít všechny jeho mustangy a odrecallovat. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt pí**". Neaktivní. 

TheSecond (100+) - Magician. Pan Standcast. Zelená je tráva. Jeho zálibou je házet zdi kamkoliv, i když se jde jen tamovat Llama. Je vcelku rozumný, protože má nejspíš dobrý materiál. Další postavy nedohledány. Neaktivní. 

Tři výše zmínění raději hrají Albion, místo toho aby hráli s námi. Ale na pivečko zajdou ještě rádi, za což si zaslouží pochvalu. Neustále věříme, že to jednou zase zapnou. 

Pozn. 19.10.2018 Illii a Thesecond se již vrátili za námi, však JEN na jeden den. Galveri zatím stagnuje. 

Shifty (90+) - Magič. Věrný muž. Závislý na drogách. Američan. Jezdí do práce na dva týdny, pak se objeví po třech dnech a říká, že z práce utekl. Následně celý dungeon zvedá telefony a je úplně k ničemu, ale na to si zvyknete. Macatice, ultimčááá, pojďme hoši - to jest jeho výrazivo. Další postavou je Merrik (válečný clerik 60+). Mimo guildu má wariora Old Riche, který umí rap. Neaktivní. 

Isilien (100+) - Clerik. Druhý nejlepší v naší guildě. Už má skripty, které fungují, tedy alespoň v to věříme. Chtěl být také paladin jako mocní Efedrien od Sentinelů nebo Merrik od Wickedů, ale po prodeji všech svých itemů na sílu zvolil cestu klasického priesta a projde s námi zajisté mnoho dungeonů. Neaktivní. 

Khaine (40+) - Clerik. Třetí nejlepší v naší guildě. Pivo umí pít velmi dobře. Věrný hospodský přítel pana guildmastera. Neaktivní. 

Trax (80+) - Warior. Už je zpět v radě starších, ale za neustálé kecy byl svržen nejvyšším i do rady mladších. Noob (mage 0+, ranger 0+ a craft bez skillu). Spoluhráč na dvě věci, pokud by někdo chtěl, prodáme jej za hlavu jednorožce. Po přečtení příběhu mi napsal: "ty seš fakt vocas". Neaktivní. 

Členové ve výslužbě:

Ithuriel, Avril, Grubyk, Miya, Myšička, Kamila, Ondskan, Viking, Chaotic, Numerouno, Claudia Amagiri, Misuge, Guru, Kotelník, Caprezze, Durum, Hron, Lucifer, Azrael, Chococo